Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Ułatwienia dla niedowidzacych

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki, 
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej.

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

ZAWIADOMIENIE - UPROSZCZONY PLAN URZĄDZENIA LASU

Wielkość tekstu:
Zawiadomienie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa, stanowiących własność osób fizycznych i wspólnot gruntowych obrębów ewidencyjnych gminy Łęczyce

Na podstawie art. 21 ust. 4 ustawy o lasach z dnia 28 września 1991r. (t.j. Dz. U z 2017r. poz. 788 ze zm.) zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu obrębów ewidencyjnych gminy Łęczyce od dnia 23 kwietnia 2018r. do 21 czerwca 2018r., w siedzibie Urzędu Gminy Łęczyce w Referacie Infrastruktury i Rozwoju, pokój nr 10, w godzinach pracy Urzędu
(pn. 7:30 - 17:00,
wt., śr., czw. 7:30-15:30,
pt. 7:30-14:00).
Uproszczony Plan Urządzenia Lasu będzie podstawą naliczenia podatku leśnego.
W terminie 30 dni od daty wyłożenia projektu Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu zainteresowani właściciele lasów mogą składać zastrzeżenia i wnioski w sprawie planu.
 
Uwagi należy składać na piśmie z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie 22 maja 2018r.
Informuję ponadto, że projekty Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu opracowane zostały przez "TAXUS UL" Sp. z o.o., ul. Płomyka 58 z siedzibą w Warszawie, na podstawie ewidencji gruntów i budynków uzyskanej z Wydziału Geodezji Starostwa Powiatowego w Wejherowie.
 
Kontakt z Biurem Obsługi Interesantów TAXUS UL możliwy jest pod numerem telefonu: 530 794 720 w godzinach 8:00 - 16.00
 
 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech