Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Ułatwienia dla niedowidzacych

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki, 
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej.

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

Aktualności

DOŻYNKI GMINNE 2017

Wójt Gminy zaprasza do uczestnictwa w obchodach tegorocznego święta plonów Gminy Łęczyce, które odbędą się w niedzielę 27 sierpnia 2017 r. w Parku Wiejskim w Bożympolu Wielkim . Serdecznie zapraszamy !!!
 

Czytaj więcej...

POMOC ŻYWNOŚCIOWA PO RAZ KOLEJNY


Dystrybucja żywności w ramach programu operacyjnego pomoc żywnościowa !
Ośrodek Pomocy Społecznej w Łęczycach  przystąpi po raz kolejny do udziału w Programie Operacyjnym Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym realizowanego w Podprogramie 2017.

Czytaj więcej...

DOTACJE NA PRZETWÓRSTWO

Do dnia 3 sierpnia 2007 r. można składać wnioski o dofinansowanie w zakresie "Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 w oddziałach regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Czytaj więcej...

AKUMULATOR SPOŁECZNY 2017-NABÓR WNIOSKÓW

Zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Czytaj więcej...

KALENDARZ IMPREZ - LIPIEC

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezach planowanych przez Gdynie oraz gminy takie jak: Cewice, Choczewo, Gniewino, Hel Jastarnia, Łęczyce, Reda ..... znajdujące się na obszarze Północnych Kaszub. Przewidziane imprezy odbęda się w lipcu 2017 r.  Zachęcamy do zapoznania się z  kalendarzem imprez na pewno każdy znajdzie  coś dla siebie!

Czytaj więcej...

Kliknij i słuchaj Powered By GSpeech