Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Ułatwienia dla niedowidzacych

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki, 
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej.

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

Aktualności

VII MIĘDZYNARODOWY KONGRES SMART METROPOLIA

Jesteś aktywnym mieszkańcem, pracownikiem naukowym, członkiem organizacji pozarządowej lub politykiem społecznym? – otrzymaj stypendium i zostań jednym z prelegentów Kongresu Smart Metropolia! Wyraź swoją opinię, dyskutuj z politykami, przedsiębiorcami w tematyce, którą się interesujesz.

Czytaj więcej...

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU - OZE

Urząd Gminy Łęczyce informuje, iż w wyniku rozstrzygnięcia konkursu nr RPPM.10.03.01-IZ.00-22-001/16  przez Zarząd Województwa Pomorskiego uchwałą nr 754/347/18 z dnia 19 lipca 2018 roku projekt pn. „Odnawialne źródła energii oraz instalacje solarne na terenie Gminy Miasta Redy i Miasta

Czytaj więcej...

DYSTRYBUCJA ŻYWNOŚCI - POMOC ŻYWNOŚCIOWA

Ośrodek Pomocy Społecznej w Łęczycach  przystąpi po raz kolejny do udziału w Programie Operacyjnym Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym realizowanego w Podprogramie 2018.

Czytaj więcej...

ZAPROSZENIE DLA FIRM

Zaproszenie  do udziału w spotkaniu, na którym będzie można poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) dla rozwoju Państwa biznesu.Eksperci zapre­zentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą  firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

Czytaj więcej...

INFORMACJA DOTYCZĄCA SUSZY

Urząd Gminy informuje iż w związku ze szkodami spowodowanymi przez suszę na terenie województwa pomorskiego w przypadku pytań bądź wątpliwości dotyczących tego wsparcia prosimy kontaktować się mailowo:

Czytaj więcej...

Kliknij i słuchaj Powered By GSpeech